Благодійний забіг “Чужих дітей не буває 2019”

Серед багатьох заходів, які є складовою роботи нашого Всеукраїнського об’єднання, немало стають традиційними. Особливе місце в цьому переліку, займає проведення щорічного благодійного забігу присвяченого Дню захисту дітей -“Чужих дітей не буває.”
Сьогодні наша спілка удруге провела маштабний благодійний захід, де усі бажаючі мали можливість взяти участь та допомогти зібрати кошти на лікування Дениса Матійчука. Він бореться з рідким онкологічним захворюванням. Ця біда незмогла пройти обабіч серця захисників Батьківщини. В забігу взяли участь майже усі підрозділи силових структур та Збройних сил України. Окрім представників силових структур, участь у змаганні взяли небайдужі вінничани. 
Загалом у змаганнях взяли участь близько тисячі осіб. Колона рухалась по вулиці Хмельницьке шосе до центральної арки парку імені Горького. Учасники акції пробігли більше 3 кілометрів.
Також під час забігу військові розгорнули 30 метровий прапор Єдності Волонтерів та Військових до якого вшито прапори всіх бойових підрозділів та волонтерських організацій, які беруть участь у антитерористичній операції на Сході України з яким пробігли усю дистанцію. 
Ми вдячні усім Вам, хто приєдналися до цієї святої справи.Чужих дітей не буває!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »