Чужих дітей не буває

З міста Вінниці та Вінницької області в межах проекту «Чужих дітей не буває», діти учасників бойових дій, обдаровані хлопці та дівчата та діти з малозабезпечених сімей мали змогу оздоровитися та прийняти участь військово-патріотичному вихованні.
На цих вихідних малеча мала змогу як культурно просвітитись на дні Європи у Вінниці так і побувати на легендарному Вінницькому фонтані де переглянула його фірмену програму. Але крім культурного відпочинку, юнаки отримали знання з військово-тактичної підготовки. У цьому їм допомогли Інструктори з міста Києва. Хлопці навчали дітей основам поводження зі зброєю, провели уроки з парамедицини та розповіли про міно-вибухові пристрої. Велику зацікавленість у дітей викликали бесіди з хлопцями, які були безпосередніми учасниками бойових дій на сході України. Головне пам’ятати усім нам, що діти це майбутнє нації!
Також хочемо нагадати усім, що першого червня о 11.00 у місті Вінниці на площі Героя України-Костянтина Могилка (Космонавтів), до Міжнародного дня захисту дітей розпочнеться традиційний благодійний забіг «Чужих дітей не буває», кошти зібрані з якого підуть на лікування онкохворої дитини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »