В місті Шаргород відбулося справжнє свято під назвою “Дякую за життя” для матерів учасників бойових дій

«Дякую за життя!». Саме із такою назвою, 11 травня на до Міжнародного дня матері у місті Шаргород на центральній площі міста, у вперше відбувся захід для матерів. На захід були запрошені матері учасників АТО з усіх населених пунктів району та сусідніх районів. Свято для мешканців та гостей міста організували Громадська організація «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» та Благодійний фонд «Чисті серцем», співорганізатор свята був КЗ «Центр кіномистецтва та культури» Кіно- Поділля. 
Навіть сильна злива не зупинила гостей відвідати цей по-домашньому щирий і теплий захід. Прийшли не тільки містяни, а й приїхали тисячі жителів з усіх куточків Шаргородського району, гості з Вінниці та сусідніх районів вітали своїх матусь з Днем матері!
Перед основною частиною заходу малеча мала можливість переглянути кілька національних анімаційних фільмів для дітей в районному кінотеатрі «Дружба», а дорослі – українську історичну драму «Чужа молитва».
Напередодні свята містечко було прикрашено бордами із зображенням хлопців і дівчат у військовій формі та їхніх матерів в традиційному українському вбранні. Також для гостей заходу була продемонстрована фотовиставка «Дякую за життя!», п’ятдесят світлин матусь, в українських вишиванках та хустинах зі своїми синами та доньками милували око глядачів. 
Захід розпочався з привітального слова організаторів. Усіх матерів привітали Голова правління «Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» – Анатолій Слівінський та Голова відокремленого підрозділу «Українського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» у Шаргородському районі – Валентина Вельган.
В ході заходу було вручено шаргородським матерям загиблих воїнів захисників України «Орден матері бійця АТО». Були й сльози- гіркі як полин, в очах дорослих і дітей, дівчат та юнаків, сивочолих чоловіків. Місто оплакувало разом з матерями загиблих синів та дочок. Місто вшановувало загиблих хвилиною мовчання.
Коли на сцену підіймались матері Героїв, що загинули за незалежність України для вручення «Ордену матері бійця АТО» завмер навіть вітер. Їм цілували руки, перед ними схиляли голови і преклоняли коліна їм дякували за Героів – захинсиків! Всі присутні на площі люди аплодували стоячи цим жінкам, які віддали Вітчизні найдорожче – своїх синів.
Справжнє свято для мешканців та гостей міста зробила Народна артистка України Катерина Бужинська, своїми патріотичними та запальними піснями, які не залишили байдужим нікого! Сцена не могла вмістити усіх діток – усі хотіли танцювати поруч з відомою зіркою, а вона як турботлива матуся дарувала свій талант і увагу всім і здавалось кожному малюку окремо. 
У той день це було надзвичайне свято! Море весняних квітів, радісні обличчя дітей, щасливі матусі та усміхнені хлопці- учасники бойових дій. Організатори свята вдячні усім відокремленим підрозділам спілки, які долучилися до заходу. Також окрема подяка, талановитій людині з великим серцем – Катерини Бужинської за наданий благодій концерт та шалене свято, яке вона зробила для всіх присутніх на заході.
У свою чергу організатори вдячні матерям за синів та доньок, яких Вони народили, виховали і благословили на захист Батьківщини, дякуємо за Героїв, «Дякую за життя!»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »