12 квітня 2019 року в Бухаресті відбулося 119-те засідання президії Європейських організацій військових організацій та профспілок “Euromil”

Засідання офіційно відкрив Еммануель Якоб, який звернувся з вітальним словом до 23 країн-учасниць та оголосив повістку денну даного зібрання.
Далі слово було надано Президенту румунської військової організації та заступнику Міністра оборони Румунії.
Тема зібрання: “Європейські вибори 2019”. Вибори до Європарламенту важливі для Європи та її військово службовців. Вони мають відбутися вже через декілька тижнів, тому всі виступаючі закликали взяти участь у виборі кандидатів, які представляють 5 основних партій Європарламенту.
Заступник міністра зупинився на основних проблемних питаннях військових в Європі: підвищення кваліфікації військових, зокрема знання інших мов, наприклад, таких як французької та навчання комп’ютерних технологій. Підвищення заробітної плати для військових, соціальних гарантій для військових та їх сімей та посилення співпраці з НАТО шляхом імплементації спільних проектів в галузі оборони країн Євросоюзу.
На засіданні виступали також члени Європарламенту. Від Європейської народної партії – Крістіан Преда, який підтримує думку про те що ЄС повинні більше інвестувати у розвиток навчальних інституцій військових.
Представник зі Швеції відмітив, що до 2025 року Швеція планує збільшити свій обороний бюджет на 50 відсотків.
Великий інтерес був висловлений і до делегації з України. Основними питаннями в адресу України були президентські вибори та наміри обох кандидатів щодо готовності до Євроінтеграції.
Представники Німеччини, Греції, Кіпру, Бельгії, Нідерландів висловили велику надію, що Європейські демократичні цінності продовжують розвиватися в Україні. Вони зі свого боку висловили підтримку та готовність прийняти українських військовослужбовців у свою велику Європейську сім’ю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »