У Вінницькій області відбулася презентація Міжнародного соціального проекту «Книга Добра»

Сьогодні, у Вінницькій обласній бібліотеці ім. К.А. Тімірязєва відбулася презентація Міжнародного соціального проекту «Книга Добра», що був започаткований Благодійним фондом “Чисті серцем”. Для дітей Вінницької області презентацію організували Громадська спілка «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» спільно із Департаментом освіти Вінницької ОДА.
На захід були запрошені представники влади, місцевого самоврядування та представники районних відділів освіти Вінницької області. Зокрема Почесний консул Угорщини у Івано-Франківську та Івано-Франківській області Василь Вишиванюк, директор Благодійного фонду «Чисті Серцем» Ірина Рабарська, депутат Верховної Ради України Сергій Кудлаєнко, голова правління «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» Анатолій Слівінський, в.о. директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк та директор Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва Лариса Сеник. Також презентацію відвідали понад 130 дітей з усіх районів Вінницької області.
Метою сьогоднішньої презентації було ознайомлення якомога більше дітей Вінницької області з проектом «Книга Добра».
Захід розпочався з короткого екскурсу про історію проекту та умови участі в ньому. 
На презентації були діти з Вінницької області, які вже приймали участь у даному проекті. Вони поділилися своїм особистими враженнями від поїздок до Італії, Туреччини та Румунії в рамках цього проекту. 
Перша група дітей, що відвідала Італію, а саме місто Рим, розповіла про свою семиденну подорож та особисту передачу книги Папі Римському на Генеральній аудієнції у Ватикані. Окрім передачі книги, вони розповіли про відвідини безліч екскурсій та про свої враження від найменшої країни світу – Мальтійського ордену. 
У свою чергу наступна група, яка побувала у Туреччині, у місті Стамбул, поділилася своєю історією подорожі. Діти розповіли, що під час поїздки до Стамбула передали Вселенському патріархові Варфоломію «Книгу Добра», а він, у свою чергу, благословив їх. Також вони поділилися своїми враженнями від екскурсій, які організували їм у місцевому океанаріумі та у парку мініатюр. 
На завершення, група дітей, що побувала в Румунії розповіла свою історію подорожі до румунської столиці, де відбулося знайомство з Берегинею Румунської Корони – Кронпринцесою Маргаретою та передача унікального примірника «Книги Добра» до Королівському музею. 
Також усі діти-учасники охоче відповідали на усі запитання від гостей презентації, що стосувалися участі та подорожей в рамках проекту «Книга Добра». Всі ділилися цікавими історіями, що сталися з ними під час поїздок. І подякували організаторам поїздки та ініціаторам проекту за надану можливість та приємні враження. 
На завершення основного блоку презентації проекту, Анатолій Слівінський презентував соціальний майданчик, що створений в мережі Facebook для кожного району у Вінницькій області. На «Сторінках добра» діти зможуть опублікувати всі свої історії та розповіді про добро, та добрі вчинки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »