«Книга Добра» в Румунії

Серед дітей, які на цей раз привезли КНИГУ ДОБРА в Румунію, – більше 22 із сімей-учасників АТО, 5 – дітей, батьки, яких загинули в АТО, 10 – дітей із важкими хворобами, онкохворі, «сонячні» діти, діти внутрішньо переміщені, а разом з ними – обдаровані: дехто брав участь у проекті «Україна має талант. Діти», хлопці з Попасної (Луганщина) співають японською, коломийчани – запалюють танцями, волиняки пропагують творчість Лесі Українки, пара олімпієць Олег Іваненко усім вселяє надію.
Можливо, тому КНИГА ДОБРА, урочисто передана кронпринцесі Румунській Маргариті маленькими послами миру – Міланою із Чопа Закарпатської і Ніком із Тошківки Луганської областей, так зворушила Берегиню румунської корони, яка присвятила своє життя благодійній діяльності.


У колишньому королівському палаці в Бухаресті відбулося тривале спілкування принцеси з українськими дітьми і волонтерами, а також румунськими волонтерами, що діють під егідою її величності. А концерт українців викликав захоплений шквал аплодисментів.
Незабутні враження від екскурсій у Сінай і Брашов! Смішні «лякалки» у замку Дракули в Брані. Сльози на прощання і побажання робити добро іншим!

Передача "Книги Добра" Її Величності, Принцесі Маргареті, Берегині Румунської Корони для зберігання в Королівському музею.

Передача "Книги Добра" Її Величності, Принцесі Маргареті, Берегині Румунської Корони для зберігання в Королівському музею.

Опубліковано Книга Добра Вівторок, 5 березня 2019 р.
Translate »