Тільки люди з чистим серцем здатні творити добро!!!

Про хороших друзів можна говорити багато, а про добрих, надійних партнерів в сто крат більше. Ми пишаємося та дякуємо долі що нас звела та подружила з Благодійним фондом «Чисті серцем» та проектом «Книга добра» з Івано-Франківщини. З людьми для яких доля країни, її майбуття є не просто слова – а велика просвітницька та благодійна місія – сприяти у сталому розвитку суспільства, покращувати життя громади, підтримувати соціально незахищених громадян.

Не вперше ми співпрацюємо з Фондом, та беремо участь в їх проектах. Так лише за минулий рік, десятки діточок наших спілчан, завдячуючи Фонду, побували на оздоровлені в Угорщині. Пам’ятною на все життя зостанеться, для дітей, зустріч з Папою Римським у Ватикані. Добрі, веселі спомини остались у діточок від відвідин та зустрічі з Вселенським Патріархом Варфоломієм в Константинополі . Сьогодні, в день завершення чергової місії юних посланців доброї волі до Румунії, та зустрічі з Кронпринцесою Маргаретою Румунською, ми висловлюємо щирі слова вдячності почесному консулу Угорщини в Івано-Франківську та області, Голові Фонду «Чисті серцем» – Василю Михайловичу Вишиванюку, сердечна чистота якого всім відома щирістю та відкритістю. Безмежно вдячні – Душі українського сучасного слова поетесі та письменниці, державному діячу Марії Матіос . Щира вдячність всім співробітникам та кураторам Фонду та проекту «Книга добра»

Велика подяка Міністру закордонних справ України Павлу Клімкіну. Людині, яка з самого початку існування проекту «Книга добра», була в перших рядах прихильників проекту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »