ІІ з’їзд Громадської Спілки «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» відбувся сьогодні у Вінниці

У зібранні взяли участь майже тисяча делегатів з різних областей України. До з’їзду приєднався начальник головного управління морально-психологічного забезпечення ЗСУ, генерал-майор Олег Грунтковський, керівник Державної Служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Артур Дерев’яненко, народний депутат України Сергій Кудлаєнко, представники місцевої влади. Модерував з’їзд Василь Якубчик.
(Більше фото в альбомі – ІІ Всеукраїнський з,їзд Спілки)
Перед початком роботи учасники зібрання вшанували пам’ять загиблих побратимів хвилиною мовчання. Потім голова Спілки Анатолій Слівінський відвітував про роботу Спілки. Несподіванкою зібрання стало вручення сертифікатів на отримання двох квартир. Нові квадратні метри отримав демобілізований спецпризначенець Роман Шепітко та демобілізований боєць 39-го батальйону, переселенець із Алчевська Ігор Личаний, який разом із родиною проживає нині в Іллінцях. Нове житло для членів Спілки придбали меценати.
Також у межах форуму представники з кожного регіону отримали подяки і нагороди «За заслуги перед Збройними Силами України» від Генштабу ЗСУ. Під час роботи учасники та волонтери АТО ухвалили кілька звернень до центральних органів влади (про це пізніше). А на завершення учасники зібрання пройшли пішою ходою центром Вінниці. Учасники АТО пронесли 15- метровий український стяг, а студенти – фото загиблих учасників бойових дій від площі Василя Стуса до Європейської площі, де покладали квіти та корзини до Меморіалу Слави, пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та мультимедійної дошки на честь Учасників АТО.

Новини

Двоє АТОвців отримали сертифікати на двокімнатні квартири у Вінниці

Опубліковано Телеканал ВІТА 29 травня 2017 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »