Міжнародний форум “Ветерани війни за мир”

Міжнародний форум “Ветерани війни за мир” відбувся!!!
Це було продуктивне і результативне зібрання – першу цеглину до длсягнення миру у світі ми заклали.
Багато про що поговорили, обсудили, навіть знайшли шляхи вирішення нагальних проблем УБД.
Записали відеозвернення із закликом до миру у світу. Але про все це згодом. Сьогодні – стомлені, але задовлені – щиро дякуємо кожному учаснику, який знайшов час і можливість завітати до нас на форум. Думка кожного з вас була почута і врахована. Дякуємо за роботу і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Учасники бойових дій, а також психологи і волонтери із багатьох країн світу провели у Вінниці перший міжнародний форум Ветерани війни за мир. Ветерани багатьох військових конфліктів, які відбувалися у різноманітних куточках світу, зібралися у Вінниці на форумі “Ветерани війни за мир”. У заході взяли участь близько сотні військовослужбовців та представників з різних громадських та міжнародних організацій з України, Литви, США та Канади. Однією з основних тем форуму була війна на сході України. Зокрема проблеми, із якими стикаються бійці після повернення додому. Учасники форуму кажуть, що з допомогою таких заходів намагаються передати свій досвід нинішньому поколінню військовослужбовців, які залучені до збройних конфліктів.

На міжнародний форум «Ветерани війни за мир», який відбувся сьогодні у Вінниці, зібралося близько сотні учасників бойових дій з різних міст України. Долучилися до зібрання і представники міжнародних організацій, зокрема з Польщі, Литви, Канади та Штатів. Упродовж дня учасники форуму обговорили низку важливих питань з соціальної адаптації, психологічної реабілітації та правового захисту учасників АТО, а також визначали вплив збройних конфліктів на соціальний на політичний розвиток держави. На завершення форуму вони записали спільне відеозвернення до світової спільноти, у якому закликали лідерів демократичних країн «належним чином реагувати на збройні конфлікти і застосовувати однакові санкції до тих, хто нахабно порушує і зневажає міжнародне право».

«Головна мета, з якому ми зібралися сьогодні у Вінниці, це привернути увагу світу до ситуації в Україні. Щоб нас почули, ми прагнемо створити спільну міжнародну платформу і консолідувати зусилля громадських організацій учасників бойових дій, волонтерів, миротворців з різних країн світу, – розповідає організатор форуму, голова Громадської Спілки «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО Анатолій Слівінський. – Ми, ветерани війни, як ніхто знає ціну миру. І розуміємо, що збройних конфлікт на сході – це не лише проблема Україна. У світі багато викликів. Але самотужки нам не подолати агресію, тероризм, порушення права і свобод людей. Треба об’єднувати зусилля, працювати разом і в Україні, і за її межами».

Учасники форуму щиро сподіваються, що їхнє зібрання стане першою цеглиною до досягнення миру у світі. І закликають громадські організацій, які сповідують миротворчі цінності, об’єднуватися під закликом «Ми за мир!».

На міжнародний форум «Ветерани війни за мир», який провела Громадська Спілка «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та ветеранів АТО» зібралося близько сотні учасників бойових дій з різних міст України. Долучилися до зібрання представники міжнародних організацій, зокрема з Польщі, Литви, Канади та Штатів, народні депутати, друзі та партнери Спілки. Упродовж дня учасники форуму обговорювали низку важливих питань з соціальної адаптації, психологічної реабілітації та правового захисту учасників АТО, а також визначали вплив збройних конфліктів на соціальний на політичний розвиток держави. На завершення форуму усі разом записали спільне відеозвернення до світової спільноти, у якому закликали лідерів демократичних країн «належним чином реагувати на збройні конфлікти і застосовувати однакові санкції до тих, хто нахабно порушує і зневажає міжнародне право».

Опубліковано Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО – Вінниця 27 березень 2016 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »